Szybka realizacja! Towar, który znajduje się w magazynie Sklepu wysyłamy najpóźniej jeden dzień roboczy po rozpoczęciu realizacji zamówienia!  W przypadku towaru, który znajduje się u naszych dostawców, wysyłka nastąpi najpóźniej 4 dni robocze po rozpoczęciu realizacji zamówienia!

Różne sposoby dostawy! Nasi Klienci mogą wybierać spośród różnych sposobów dostawy zamówionego towaru. Dostawa może być za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej (UPS Polska Sp. z o.o. i DHL Express Poland Sp. z o.o.) lub do Paczkomatu InPost.

Krótkie oczekiwanie! Termin dostawy zamówionego towaru uzależniony jest od wybranego przez Klienta sposobu dostawy. W przypadku Poczty Polskiej może wynieść maksymalnie 3 dni robocze, w przypadku firm kurierskich to maksymalnie 2 dni robocze.

Odbiór osobisty! Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie IT Silesia w Sosnowcu po uprzednim ustaleniu terminu odbioru przesyłki!

Prosto do rąk Klienta! Zamówiony towar dostarczany jest bezpośrednio na wskazany przez Klienta przy składaniu zamówienia adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.


ITSilesia